Royal Beauty Xhenny

" Kur fryn era e ndryshimit, disa ndërtojnë mure, të tjerë vendosin vela. "

Na ndiqni ne Rrjetet sociale

Nga 15. Korriki 2023 do të ngre velat e mia dhe do të pres me padurim
t'ju prezantoj kompaninë time të re.

Shërbimet

Depilim Fytyre

Depilimi i ftyrës esht një shërbim i specializuar në sallonin tonë,e cila i ofron klientëve ne mënyr efektive largimin e qimeve dhe butësi në ftyren tuaj.

Depilim Trupi

Depilimi i trupit gjithashtu ësht një shërbim i kujdesur dhe efektiv,e cila siguron një lëkur te but,te paster dhe pa irritime. 

Depilim zona e Bikinit

Depilimi në zonën intime ësht gjithashtu një shërbim i specializuar (dhe i testuar klinikisht) e cil ofron një trajtim te kujdesshëm për heqjen e qimeve.                         

Lista e Çmimeve

Zona e Sqetullave 19.90€
Zona e Shpinës 29.90€
Zona e Gjoksit 29.90€
Zona e Fytyrës 29.90€
Gjoksi & Shpina 39.90€

Zona e Bikinit 35€
Krah & Sqetulla 39.90€

Zona e Këmbëve 39.90€

Full Body 89.90€

Rreth Royal Beauty Xhenny:

Një sallon profesionist që i përkushtohet depilimit me lazer(Alexandrit Diode dhe Yag),duke mos anashkaluar përvojen relaksuese dhe komoditetin e ofruar nga stafi i Royal Beauty Xhenny . Ne përdorim teknologjin e provuar të depilimit në tre hapa,duke përfshir një procedurë të shpejtë,pa dhimbje dhe pa efekte anësore e cila kombinon teknika të hollësuara dhe efikase të depilimit me paisie te lartë cilësie. Synimi ynë është ti kushtojmë vëmëndje të vecant klientit për nje rezultat të mir, të shpejtë dhe cilsorë.

Na kontaktoni

Adresë

Royal Beauty Xhenny

Turgut Özal, Prizren 20000

Kosovo

Email
Telefon

ORARI 

E Hene-E Shtune 10:00-19:00